Členstvo v klube TIENS

Členstvom v klube TIENS  (členské 17 EUR) , nakupujete za distribútorské ceny, stávate sa nezávislým distribútorom firmy TIENS, a budete dostávať na svoj účet provízie vo výške 15 až 30 % za svoje nákupy a 5 až 15% za nákupy ďalších členov, ktorých ste zapojili do svojej skupiny, podľa pozície, ktorú ste dosiahli

okrem toho získate ďalšie výhody :

ZDRAVIE                            

Tí, ktorí  začnú s nami spolupracovať sú zdravší, pretože sa systematicky starajú o svoje zdravie. Máme k tomu vyše 5000-ročnú tradíciu čínskej medicíny, ich vynikajúce produkty, školenia, literatúru a katalógy s detailnými popismi.

Spojili sme viac ako 5000 rokov poznatkov prírodnej liečby z Číny s najmodernejšími technológiami. Hlavne sme nezabudli, že chorý človek – pacient, je predovšetkým človek a až potom „žlčník, slezina, cirhóza, vred na žalúdku, či rakovina“. To znamená že sa mu venujeme komplexne ako celku. Chcete byť aj vy zdravší, alebo chcete vedieť, ako to funguje do detailov ? Stačí len veľmi málo – požiadajte o stretnutie alebo mi napíšte. a dohodneme sa. Vaše rozhodnutie rešpektujeme.

Ak sa chcete stretnúť individuálne, navštívime Vás vo Vašom bydlisku. V blízkej budúcnosti pripravujeme aj verejné prezentácie, kde sa dopodrobna dozviete ako to funguje a základné rozdiely oproti konkurencii. V prípade záujmu, alebo ak chcete vedieť o tom viac, tak mi napíšte.

PENIAZE

Tí, čo s nami začnú spolupracovať majú viac peňazí. Prečo? Pretože:

1.Nie sú chorí – „nemaródia“
2.Nemusia doplácať na lieky
3.Zarobia si niekedy viac ako minister (záleží od aktivity)

Pýtate sa ako? My Vám dáme presný návod na to čo máte robiť, ako máte robiť, kde a s kým. Nie je to ťažké, ale zároveň ani jednoduché. Nezarábajú sa milióny ihneď. Zarába sa za prácu a tento systém je spravodlivý. Zarobiť viac by chcel každý – len viac robiť, alebo sa od základu zmeniť, to už každý nedokáže. Chcete to dokázať vy?  Chcete si zmeniť život? Splniť všetky sny? Zarábať viac?

Chcete aby sme Vám poradili v začiatkoch a prezradili ako to presne funguje bez zbytočných výmyslov?

Zaujímalo by vás ako to môže fungovať prakticky stále? Stačí iba napísať do poznámky pri Vašej objednávke : ÁNO chcem sa stať členom TIENS.

UZNANIE A ÚSPECH

Tí, čo s nami spolupracujú sú vo svojom okolí uznávanejší vďaka dosiahnutým úspechom. Po určitom čase systematickej práce sa dostavuje uznanie najprv od tých, ktorým sa bezprostredne pomohlo so zdravotným problémom skvalitniť život, potlačiť chronickú chorobu, predĺžiť život, zarobiť peniaze.

Ak si chcete prečítať názory ľudí, ktorí už s tým mali alebo majú skúsenosti, tak neváhajte a navštívte naše diskusné fórum. Prípadne napíšte vaše skúsenosti, ktoré môžu byť osožné pre iných, ktorí si to potom môžu prečítať.

Pomoc ľuďom. Dnes sa to „nenosí“ a za pomoc nikto neplatí. Verte nám, uznanie hreje viac ako „stoeurovka.“ A to preto, lebo dobrý pocit z ocenenia snahy a práce je hnacím motorom k úspechom a ďalším výkonom. Možno ten pocit poznáte. Chceli by ste dosiahnuť takéto uznanie? Stačí iba požiadať a môžete dosiahnuť uznanie vo svojom okolí. S uznaním prichádzajú i peniaze.

VZDELANIE

Spoločnosť, s ktorou spolupracujeme, má premyslený systém vzdelávania pre tých, čo chcú a majú záujem spolupracovať a vytvoriť si vlastnú prosperujúcu firmu.

Je to intenzívny systém verejných prezentácií – OPP, ktorých sa môžete zúčastniť aj vy a v prípade, že dosiahnete svojou prácou uznanie, tak môžete organizovať vlastné OPP. Chcete vedieť viac ? Napíšte na náš mail : mfedoronko@gmail.com

Pre tých, ktorí chcú zmeniť svoj život vo finančnej oblasti – zarábať viac peňazí, má spoločnosť vypracovaný a úspešne oskúšaný program rozvoja osobnosti tak, aby zvládli prácu v systéme. Nezáleží na dosiahnutom stupni vzdelania – záleží na stupni túžby, ako veľmi chcete splniť svoje najtajnejšie sny. Chcete sa vzdelávať v našom systéme? Ozvite sa zavolajte na 0905 517 933 alebo napíšte

FLEXIBILITA

Okolitý svet sa mení čoraz rýchlejšie a zmeny zasahujú aj také oblasti, v ktorých by prevratný nástup noviniek iba málokto predpokladal. Veci, ktoré dnes považujeme za isté a nemenné, možno už zajtra vôbec nebudú existovať. Vývoj za posledných pár rokov dokazuje prítomnosť tohto trendu aj na trhu práce. Ako potvrdzujú manažéri zodpovední za nábor ľudských zdrojov, účinným liekom na zvládnutie nástrah všadeprítomnej zmeny je – flexibilita.

Kto chce zlepšovať vlastnú flexibilitu, mal by skúsiť robiť určité veci úplne inak ako doteraz a k určitým javom skúsiť zaujať iný postoj. Cielene treba nabúrať zabehané stereotypy, aby si človek nezvykol na to, že jednotlivé procesy môžu bežať len jedným smerom a že názory na veci alebo ľudí sú nemenné. Cheli by ste sa spojením starostlivosti o svoje pevné zdravie a chuti niečo dosiahnuť v živote zmeniť zabehaný stereotyp ? Napíšte mi                                              na môj mail       mfedoronko@gmail.com

PRIATEĽSTVO

Spoločnosť, ktorej produkty nájdete na tejto stránke, spája svojim geniálnym programom ľudí na celom svete.

Tie spojenia nie sú len obchodné. V rámci častých stretnutí, spoločného vzdelávania, kultúrno-spoločenských akcií vznikajú nové priateľstvá.

Sú to priateľstvá nielen na Slovensku, ale aj v okolitých štátoch. Spája nás dobrá vec.

Všetci máme spoločný jeden cieľ – pomáhať ľuďom aby sa stali zdravšími a bohatšími.

PRÁCA

My túto prácu milujeme. Je to práca a nie zamestnanie.

Nás nikto nezamestnáva. My sme sa sami rozhodli pracovať. Nepoznáme krajší pocit, ako keď Vám niekto osobne, alebo verejne poďakuje, že ste mu pomohli so zdravím, alebo s peniazmi.

Je to práca ako každá iná a spočíva v tom, že hovoríte ľuďom, ako si môžu pomôcť.

Táto práca sa dá vykonávať popri zamestnaní, ale aj profesionálne. Našim cieľom je povedať o tejto práci čo najväčšiemu počtu ľudí.

Tých čo chcú pracovať a vedieť ako celý systém funguje 

                                 chceme naučiť, ako a čo treba urobiť. 

                                 Čo treba urobiť ako prvé ? 

                                 Požiadajte ma o zaslanie informácií 

                                 a registračného formulára.

SPOLUPRÁCA

Vykonávať túto činnosť sa nedá bez spolupráce. Je to tímová práca a úspech jednotlivca je podporovaný tímom a tím musí byť podporovaný každým jednotlivcom.

V tom je skrytý úspech.

Zobraziť viac

Zobraziť viac

Tainši a zdravie detí

Zobraziť viac