Radosť zo života starostlivosťou o zdravie 
 
Prevencia proti ochoreniu by mala byť jednou zo základných vecí v starostlivosti o zdravie. Vyvážená strava a zdravie životný štýl môžu zlepšiť našu schopnosť v boji proti chorobám.
Tianshi používa tú najlepšiu biotechnológie na výrobu produktov, ktoré pokračujú v tradícii prírodnej čínskej medicíny. V snahe byť najlepší sa Tianshi zameriava na vývoj nových výrobných techník a technologických postupov používaných v zariadeniach rovnakého typu po celom svete. Kvalita je to najdôležitejšie vo všetkom, čo Tianshi robí.
 
Podľa východnej filozofie je prevencia najlepšou ochranou, kdežto ľudia v západných krajinách riešia svoje zdravotné problémy až vo chvíli, kedy sa prejaví.
 
Očista organizmu. Vyrovnanie vnútornej energie – Qi. Užívanie doplnkov stravy. Nerovnováha v tele predstavuje rovnaký problém ako nerovnováha životného štýlu. Veľa nepriaznivých vplyvov môže vyvolať stres a to sa môže premietnuť na zdravie jedinca.
 
Ľudia z Číny si myslia, že pre dosiahnutie dlhšieho života plného energie a pre docielenie rovnováhy vo vzťahu medzi človekom a prírodou, sme závislí na výkonnosti Yin a Yang a piatich prírodných elementov – dreva, ohňa, zeme, kovu a vody.
 
Týchto 5 základných elementov zodpovedá jari, letu, neskorému letu, jeseni a zime, sa prenieslo na orgány pečeň, srdce, slezinu, pľúca a obličky. Takže keď logicky nasledujeme ročné obdobie, máme jarné čistenie, letné prispôsobenie, jesenné doplňovanie nutričných látok a zimnú ochranu. To znamená, udržiavanie rovnováhy medzi ľudským telom, životným prostredím a prírodou.
 
Stále viac si uvedomujeme, že naše životné prostredie je znečistené. Naše jedlo je dovážané stovky, niekedy aj tisíce kilometrov a je často menej výživné ako jedlo, ktoré jedli naši rodičia. Náš moderný životný štýl nás všetkých umiestňuje pod väčší tlak, máme menej času na veci potrebné k životu, vrátane správneho stravovania. Mali by sme si uvedomiť, že je na nás, aby sme každodenne starali o naše zdravie.
 
Zmeny ročných období hrajú tiež dôležitú úlohu v potrebách našej výživy. Produkty Tianshi a už spomínaná životospráva tieto potreby podporujú.
 
Jarné čistenie.
Doba rastu, kedy sú všetky živé organizmy silné a plné energie.Naše telo je pripravené na čistiaci proces. Kľúčovým produktom sú Antilipidový čaj, dvojitá celulóza, chitosan. Spirulina je celoročným doplnkom stravy. Ak viac cvičíte, používajte Cholikan, silný antioxidant, ktorý pomôže bojovať proti efektom našich uponáhľaných životných štýlov.
 
Letné prispôsobenie.
Letné počasie je teplejšie a preto by sme mali aj vhodne prispôsobiť našu životosprávu. Pre zvýšenie energie a chuti do jedla použite Tianshi masážne prístroje. Na podporu zvýšenej energie užívajte Spirulina a Vápnik. Banting tablety a Banting instant sa odporúčajú pri diétach.
 
Jesenné doplnenie nutričných látok.
V chladnejšom počasí je potrebné vyvážiť Qi a podporiť Yin a Yang. Kordyceps, sprirulína, vápnik a zinok nám doplní medzery vo vitamínoch, stopových prvkoch a mineráloch.
 
Zimná ochrana.
Menej pohybu znamená, že musíme upraviť náš jedálniček.Pokračujte v používaní masážnych prístrojov, užívajte vysoko antioxidačné prípravky Cholikan, Kordyceps, Chitosan a Biozinok.
 
Pre mnoho žien je kombinácia Healthy Comeliness a Biokalcia vhodná v dobách vyššieho stresu a napomáha znižovať problémy spojené so starnutím.
 
Toto je len pár príkladov niektorých z variantov doplnkov stravy, ktoré Vám prospejú. Jeden Tianshi produkt sám o sebe nebude tak účinný, ako keby ste ich užívali viac naraz, pretože produkty Tianshi pôsobia súčinne. Naším celosvetovým cieľom môže byť snaha o predĺženie života. Zvýšená hladina energie a poznatok, že robíme niečo prospešného pre naše zdravie znamená, že sa neskôr budeme môcť sami rozhodnúť. Nech už je Váš cieľ akýkoľvek, Tianshi Vám dodá nevyhnutné doplnky stravy a prístroje k tomu, aby ste to dosiahli.

Zobraziť viac

Zobraziť viac

Tainši a zdravie detí

Zobraziť viac