O tianshi

PRIPOJTE SA K NÁM A NAKUPUJTE EŠTE LACNEJŠIE 

Staňte sa členom TIENS budete dostávať zo svojich nákupov

PROVÍZIE, čím sa pre Vás stanú tieto produkty ešte lacnejšie 

CENY  UVEDENÉ PRI JEDNOTLIVÝCH PRÍPRAVKOCH SÚ PRE REGISTROVANÝCH ČLENOV, ÁNO chcem sa registrovať v TIENS a chcem zo svojich nákupov dostávať provízie na svoj účet

Táto stránka je určená pre všetkých,

 • ktorí hľadajú alternatívne spôsoby riešenia zdravotných problémov.
 • Chcú svoj organizmus zbaviť následkov stresu, pôsobenia voľných radikálov a nežiaducich vplyvov chémie a následkov chemoterapie a ožarovania. 
 • Majú dlhodobé zdravotné problémy s ktorými si doteraz nevedeli poradiť, alebo začínajúce zdravotné problémy v rôznych oblastiach organizmu a chcú sa ich zbaviť s pomocou doplnkov stravy vyrobených z prírodných produktov
 • prípadne chcú zlepšiť kladné žiaduce účinky dlhodobo užívaných liekov, 
 • alebo sa chcú zbaviť nežiadúcich vedľajších, prípadne toxických účinkov dlhodobo užívaných liekov.

Ponúkame riešenia prostredníctvom unikátnych prírodných produktov – potravinových doplnkov – prevažne činskej firmy Tiens (Tianshi).

 • Diagnostikujem podľa princípov Čínskej medicíny, cena za diagnostiku je 10 EUR, opakované kontrolné merania sú bezplatné, objektívne uvidíte zmeny, ktoré užívaním prípravkov a akupunktúrou nastali.
 • energetizujem oslabené orgány (elektromagnetická akupunktúra) na základe toho dochádza k zlepšeniu stavu organizmu. 
 • Doporučím užívanie prípravkov konkrétne podľa Vašich individuálnych potrieb aj v prípadoch, kedy „lekári nevedia nič zistiť“ a vy sa cítite zle.
 • Na diagnostiku sa prosím objednajte telefonicky. 0905 517933

Prekonali ste závažné ochorenie? A chcete svoje oslabené telo vrátiť naspäť do pôvodnej formy, alebo jednoducho hľadáte účinnú komplexnú detoxikáciu organizmu?

Neviete si poradiť s niektorými zdravotnými problémami?, hľadáte riešenie pomocou prírodných produktov, máte už dosť užívania syntetických prípravkov s množstvom vedľajších účinkov? 

Pozrite si v článku : NÁVODY NA UŽÍVANIE PRODUKTOV,kliknite na názov nemoci alebo oslabenia orgánu, otvorí sa Vám základný návrh kúry na riešenie tohto problému a zobrazia sa prípravky, ktoré je možné užívať na zlepšenie Vášho stavu.

Prípadne nám napíšte do poradneporadíme vám a zostavíme vám kúru na zlepšenie vášho stavu podľa Vašich individuálnych špecifických potrieb. Vaše otázky a odpovede na ne nebudú zverejnené. pokiaľ si to budete želať. Uveďte svoj mail a odpoveď Vám zašleme čo najskôr. Vaša anonymita ostane zachovaná

Ďalej na tejto stránke nájdete:

 • produkty starej Čínskej medicíny (Bioaktívne Doplnky stravy), popis ich účinkov a spôsob ich užívania, ktoré viete zároveň nakúpiť a vieme Vám ich dodať na dobierku po celom Slovensku, ak si želáte aj do zahraničia, prípadne v Košiciach aj osobne.
 • poradňu, kde nájdete zdravotné problémy ľudí a zároveň riešenia na tieto problémy. Pýtať sa môžte aj Vy ! Ak necháte tel číslo alebo mail, odpoviem Vám, alebo Vás zavolám.
 • zaujímavé informácie z oblasti zdravotného poradenstva a tradičnej čínskej medicíny – informácie o čase najväčšej aktivity jednotlivých orgánov ľudského tela (orgánové hodiny)
 • Môžete ma navštíviť aj osobne na adrese uvedenej v Kontakte.

Zobraziť viac

Zobraziť viac

Tainši a zdravie detí

Zobraziť viac