Tradičná čínska medicína

   Na úvod je nutné zdôrazniť, že produkty, ktoré sú predstavené na týchto stránkach slúžia ako potravinové doplnky. NIE SÚ TO LIEKY ! Majú však výrazný profylaktický charakter a blahodarne pôsobia na ľudský organizmus. Nie je náhoda, že spoločnosť, ktorá ich vyrába, venuje cielenú a systematickú pozornosť štúdiu a výskumu potravinových doplnkov, využíva bohatú historickú tradíciu poznatkov tradičnej čínskej medicíny a právom patrí medzi lídrov v priemysle ozdravných prípravkov v Číne i na celom svete.

   Spoločnosť vyrába niekoľko druhov výrobkov, ktoré možno zaradiť do niekoľkých základných skupín, podľa účinku a pôsobenia na ľudský organizmus. Celkove je ich zatiaľ viac ako 170 druhov. Ich produkcia sa úspešne predáva vo viac ako 180 krajinách na všetkých kontinentoch. Môžeme povedať, že i mimo zemegule, pretože sa podieľajú i na „výžive“ v kozmickom výskume. Niektoré produkty slúžia ako výživa kozmonautov a niektoré sa stali súčasťou základnej výbavy kozmických staníc (napríklad Chitosan) pre ich antibakteriálne a sterilizačné účinky sa používajú vo filtračnom systéme vesmírnej stanice.

   Výrobky firmy TIANSHI sa spájajú s tisícročnou tradíciou preventívnej čínskej medicíny a kultúry so súčasnou lekárskou vedou a technológiou. Výsledok je vysokokvalitná moderná produkcia výrobkov, ktoré majú blahodárny účinok na ľudský organizmus. O kvalite svedčí i to, že je držiteľom certifikátov kvality v norme ISO 9000-2000. Šesť produktov z ich výroby získalo Osvedčenie kvality FDA v USA. Ďalšie produkty sú v posudzovaní. Aj produkty uvádzané na tejto stránke a sú v predaji v Slovenskej republike, sú schválené Ministerstvom zdravotníctva SR.

   Ani jeden z výrobkov uvádzaných na tejto stránke nie je liekom, nemôže predpísaný liek nahradiť a nemôže nahradiť ani odbornú liečbu lekárom! Preto, pokiaľ ste sa rozhodli užívať produkty, neznižujte si dávku predpísaných liekov alebo inzulínu, bez súhlasu lekára!

   Produkty pôsobia ako prevencia proti vzniku ochorení a k upevneniu zdravia. V mnohých prípadoch môžu vhodne doplniť a podporiť odbornú liečbu. Vždy konzultujte so svojim lekárom. Distribúciu a predaj týchto produktov môžu vykonávať iba riadne registrovaní a školení členovia-distribútori spoločnosti. Pri tejto činnosti je potrebné dodržiavať zmluvu so spoločnosťou a platné zákony Slovenskej republiky.

   Informácie o účinkoch produktov na zdravie človeka, môžu byť podávané iba v rozsahu znenia, tak ako sú schválené spoločnosťou. Za odlišné informácie nenesie spoločnosť zodpovednosť. Prípravky nám poskytujú všestrannú starostlivosť o naše zdravie.

   Trvalým princípom spoločnosti je „Prinášať ľuďom zdravie a slúžiť spoločnosti“ – kvalita produkcie nám prináša Vaše uznanie a lásku k produktom, ktoré chránia Vaše zdravie, zachovávajú šťastie a rodinnú pohodu.

   Pre hlbšie pochopenie princípu ochrany zdravia produktmi na tejto stránke prinášame základný systém užívania a zaradenia produktov do skupín. Je potrebné pochopiť, že niektoré produkty svojim pôsobením na organizmus sa môžu zaradiť i do viacerých skupín.

   Veľká časť produktov je svojim zložením charakterizovaná Jin-Jang rovnováhou.

Zobraziť viac

Zobraziť viac

Tainši a zdravie detí

Zobraziť viac