Výroba

Korporácia TIENS, začala svoju marketingovú činnosť v roku 1995 a je v súčasnosti medzinárodným gigantom v mnohých odvetviach. Hlavnou činnosťou je obchodovanie s produkciou biologicky aktívnych doplnkov (BAD) k potrave, ktoré sú vyrábané najmodernejšou biotechnológiou. Okrem iného dosahujú i úspechy vo finančných obchodoch na burze v New Yorku, v rozvoji vzdelávania, kultúrnej výmeny a modernej logistiky.

   Sídlo korporácie sa nachádza v hlavnom meste Číny -Peking- v biznis centre Chenzin. Za pomerne krátky čas, keďže začínala s jedným druhom produkcie a kapitálom 2,4 mil. USD, raketovo vyrástla v dynamickú mohutnú spoločnosť. Vyrába viac ako 200 produktov, ktoré expeduje do 180 krajín. V 90-tich je pevne zachytená svojimi oficiálnymi pobočkami. Je zmluvne viazaná s viac ako 10 významnými strategickými partnermi v USA, Nemecku, Malajzii, Japonsku …

   Opierajúc sa o najnovšiu technológiu bioinžinierstva a využívaním receptúr tradičnej čínskej medicíny, vedci korporácie rozpracovali sériu produktov s ozdravujúcimi vlastnosťami.

   Korporácia v súčasnosti vyrába 5 radov liečebno – profylaktických prípravkov, zahrňujúcich 100 výrobkov.

   Výrobky spájajú v sebe staročínsku ozdravujúcu profylaktickú kultúru so súčasnou medicínskou vedou a modernými technológiami, čo podmieňuje ich vynikajúcu kvalitu, efektívnosť a všeobecné uznanie.

   Ich produkcia prešla previerkou medzinárodnej štandardizácie kvality ISO 9002. Časť ich produkcie získala certifikáty systému FDA USA. Ďalšie sú v procese americkej nominácie. Na Slovensku boli všetky ponúkané produkty uznané ako biologicky aktívne doplnky výživy (BAD) a prístroje, ktoré na tejto stránke ponúkame, majú platný Certifikát Technického skúšobného ústavu Piešťany, prípadne EVPÚ Nová Dubnica.

   Ak Vás to hlbšie zaujíma, prípadne by ste chceli vedieť o tom viac, tak mi napíšte (kliknite tu) a rád Vám odpoviem na Vaše otázky.

Zobraziť viac

Zobraziť viac

Tainši a zdravie detí

Zobraziť viac