Porovnanie západnej a východnej medicíny

Západná (klasická) Východná (alternatívna)
Lieky, antibiotiká prevažne chemického pôvodu Bioaktívne doplnky stravy, prírodný pôvod
Odstraňujú následky chorôb Odstraňujú príčinu nemoci
Lekári špecialisti – 86 špecializácií každý sa stará iba o časť organizmu alebo psychiku Organizmus berie ako jeden celok
Lieky majú presný chemický vzorec Prírodná báza, bylinky a výťažky z byliniek
Liečebný efekt rýchly, ale krátky Pôsobia dlhšie, ale efekt je hĺbkový a dlhotrvajúci
Účinok liekov výberový Pôsobenie komplexné
Vedľajšie účinky liekov veľakrát s katastrofickými následkami Bez vedľajších účinkov
Ničia choroboplodné zárodky ale aj užitočné baktérie napr. v črevách Pôsobia preventívne a zlepšujú činnosť mnohých orgánov tela
Antibiotiká spaľujú 90% energie imunitného systému, čím oslabujú imunitný systém a schopnosť „samouzdravovania“ organizmu Posilňujú imunitný systém, urýchľujú uzdravovací proces, odďaľujú proces starnutia

 

 

Západná medicína dokáže spomaliť a zmierniť tzv. „choroby súčasnej civilizácie“ – hypertenziu, koronárne a onkologické ochorenia, zníženie imunity a mnohé ochorenia vyvolané alergiou. Ale, bohužiaľ, nemôže úplne vyliečiť všetký choroby, pretože pôsobenie liekov je cielené na vyliečenie určitého ochorenia. Napríklad, ak vás bolí hlava, liečite hlavu. Ak trpíte bolesťou nôh, liečite nohy. Používaním liekov vždy sprevádzajú vedľajšie účinky. Kým jedno ochorenie vyliečime, alebo pozastavíme, druhé môžeme vyvolať. Preto tu máme výrobky práve pre vás.

Ponúkame Vám alternatívnu starostlivosť o Vaše zdravie . Ak chcete svoj zdravotný stav čo najdlhšie udržať v dobrom stave, vylepšiť ho, predísť niektorým civilizačným ochoreniam, musíte pre to niečo sami urobiť. Ponúkame Vám biologicky aktívne potravinové doplnky z korporácie Tiens a zdravotné pomôcky.

Potravinové doplnky existujú na svete už veľmi dávno. Potravinové doplnky nie sú považované za lieky, ale máju také preventívno-liečebné účinky, že sa vyrovnávajú antibiotikám a hormónom a sú bez vedľajších nežiaducich účinkov na ľudský organizmus. 
Genetický potenciál dĺžky života človeka je 120-140 rokov.  U nás muži žijú v priemere 70 rokov a ženy 79 rokov 

Pre život bez chorôb potrebujeme denne prijímať 90 mikroelementov: 
60 minerálov 
16 vitamínov 
12 aminokyselín a 
3 mastné polonasýtené kyseliny 

Rastliny sú schopné vyrábať stopové prvky vo forme ľahko vstrebateľnej ľudským organizmom. Ale naša pôda je tak zdevastovaná, že tieto prvky sa v rastlinách nachádzajú v nedostatočnom množstve. Poľnohospodári hnojili pôdu priemyselnými hnojivami, dodávali základné živiny, dusík, fosfor, draslík, ale ostatné minerály sa z pôdy iba odčerpávali. Produkty dnešného potravinového reťazca sú z rýchlorastu a z rýchlochovu, predčasne zbierané, striekané nielen pesticídmi, ale aj urýchľovačmi rastu, rôznymi špeciálnymi chemikáliami proti tvorbe plesní a hnilobe. Tieto chemikálie nie sú iba na povrchu rastlín, preto umývaním to nikdy úplne neodstránime. Konzumáciou týchto potravín do nášho organizmu sa dostáva veľa rôznych toxických látok, ktoré nám postupne zanášajú naše dôležité telesné orgány a poškodzujú jadro ľudskej bunky. Naše jedlo je pre nás zároveň aj otravou a jedom. A malo by byť liekom. Nedostatok každého stopového prvku spôsobuje nejaké ochorenia a vedie k predčasnému úmrtiu. 
Keď niektorý deň neprijímame minerály, skracujeme si svoj život o niekoľko hodín, dní a týždňov. 

 


Ako si zabezpečiť zdravie a dlhý život? 
Sú tri spôsoby ako dostať tieto minerály do nášho organizmu. 
1. Jesť 2-3x viacej, aby sme si zabezpečili požadované množstvá minerálov.  Je to ale nepriechodné, lebo všetci by boli pretučnelí a zároveň by sme si zvýšili prívod toxických látok do organizmu
2. Dopĺňať tieto minerály do potravín už vo výrobnom procese. Cena všetkých potravín by bola veľmi vysoká 
3. Minerály podávať ako potravinové doplnky. Každý zodpovedá za svoje zdravie sám. 
Ten, kto neinvestuje do prevencie ochorenia, ten, čo nie je ochotný kúpiť potravinové doplnky pre seba, investuje do blahobytu a zlepšenia života lekárov

Na týchto stránkach Vám ponúkame biologicky aktívne doplnky vyrobené spojením tradičnej činskej medicíny s modernými bioinžinierskými technológiami. 

 

 

Ponúkané produkty nie sú lieky . 

Pôsobia na organizmus tak, že vyburcujú jednotlivé orgány k lepšiemu využitiu ich rezervnej energie, čím nedôjde k ochoreniu a už vzniknuté ochorenia sú potlačené k postupnému zániku. Máju vysoko očistné vlastnosti už na bunkovej úrovni a niektoré aj v jadre bunky. 

 

Zamyslite sa nad tým a buďte zdraví!!!!!!! 

Výrobky získali trinásť zlatých medailí od Svetovej zdravotníckej organizácie, zodpovedajú mezinárodnému štandardu GMP, niektoré získali mezinárodný certifikát kvality ISO 9002 a certifikát United States FDA.

Tieto potravinové doplnky sú rastlinného pôvodu, neobsahujú žiadne chemikálie, sú veľmi účinné a hlavne zdraviu neškodné. Preto ich odporúčame nielen dospelým ale i deťom .

Pozrite si ponuku a stačí si vybrať, ak si s tým neviete rady, rád pomôžem, stačí zavolať alebo poslať otázku mailom 

Zobraziť viac

Zobraziť viac

Tainši a zdravie detí

Zobraziť viac